Category: DEFAULT

Do Ti Tregoj Un(ë) - Mikut Tim Se Jam Për Perendim - Jericho (23) - Perendim A Lindje? (CD)


Download Do Ti Tregoj Un(ë) - Mikut Tim Se Jam Për Perendim - Jericho (23) - Perendim A Lindje? (CD)

Label: Ginger Music Organisation - 009 • Format: CD • Country: Kosovo • Genre: Rock • Style: Hardcore, Alternative Rock


Sitemap

Part 6 - Pink Floyd - Wish You Were Here (Cassette, Album), Murderer - Vary Lumar - Breaker (Vinyl, LP, Album), Kickstarts - Various - Dubstep The Definitive Album (CD), Der Geist (Original Mix) - Geist - Der Geist (Vinyl), Thirty Two - Enika (2) - 26 Sep 1999 (Vinyl), Judgment Day - Real Cool Killers - Illusions (Vinyl, LP, Album), Happy Madeira - Peter Gray (5) - Lucky Linda (Vinyl, LP, Album), Castles Of Scotland – Final Version With Bagpipe Drones - Miklós Rózsa - The Private Life Of Sherloc, Out Ta Get Me - Guns N Roses - Appetite For Destruction (Cassette, Album), Body Combat - Various - 50 Trance Tunes 2 (CD), William Tell Overture - Various - The Buskers (Vinyl, LP), Gerry Mulligans New Sextet - Idol Gossip (Vinyl, LP, Album)

Updated: 07.01.2020 — 03:26

9 Comments

Add a Comment
  1. Un’ kam nje mllef’ por nuk merzitem, sepse s’kam emer dhe let’ do t’shitem do t’i tregoj un’ mik’ut’ tim se jam’ per perendim Do t’ju dhuroj un’ tableta pasioni im do t’i shkel’ t’vertetat, syt’ e juaj do t’i mbylli deri ne fund, un’ do te shkoj. Shkoj, shkoj, shkoj, shkoj, shkoj.5/5(2).
  2. May 11,  · Jericho-Do ti tregoj une mikut tim se jam ne Perendim Selim Gashi. Jericho-Do ti tregoj une mikut tim se jam ne Perendim YouTube; Paul Gomez.
  3. Perendim A Lindje? () 1 Tomlin E Nanes Jericho 2 Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge Jericho 3 Zgjohu Jericho 4 Më Pastro Jericho 5 Do Ti Tregoj Un Mikut Tim Se Jam Për Përëndim Jericho 6 Rruget Jericho5/5(13).
  4. Këngë e albumit: "Perendim A Lindje?" E ti ndaq jepi cucëll t'Arabisë Do Ti Tregoj Un Mikut Tim Se Jam Për Përëndim - Jericho. Rruget - Jericho. Shkaba - Jericho. Mitrovica-Stop The Violence - Jericho. Natë E Gatë - Jericho. Tjetër Botë - Jericho. Valley Of The Rain - Jericho.5/5(40).
  5. E di që ti bashkë me gjithçka shkakton tek unë, je një sëmundje mendore me të cilën duhet të mësohem të jetoj. Ti mund të mendosh se jam e dobët dhe ndonjëherë ia del të më bindësh, por në të vërtetë nuk jam. Unë jam më e fortë se ti. Jam e vetëdijshme për mirësinë time të brendshme, për vlerat e mia.
  6. Jam ne lidhje me ish-kunatin tim qe 1 vit, nuk e di si ti tregoj prinderit qe deshiroj te martohem perseri ne at familje – Pershendetje dua ta ndaj historin time me lexuesit e ksaj faqe sepse kam nevoj per kshill por dua te mbes anonime gjithqysh sepse sdua qe te zbulohet identiteti im.
  7. Teksti dhe videoklipi i kenges Kur Do Te Pushoje Kjo Kenge nga Jericho, Jeriho, Petrit Çarkaxhiu. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare.
  8. Dhe prap.. te gjithe do te kthehemi Dhe prap.. te gjithe do te kthehemi tek ai Bota qe kemi perpara Me nuk eshte nje loj si ajo me pare Mos kthe koken mbrapa per te shikuar Kjo eshte rruga qe ne duhet kaluar Chorus: Dhe prap.. te gjithe do te kthehemi Dhe prap.. te gjithe do te kthehemi, te gjithe do te kthehemi tek ai. Ky tekst u dërgua.
  9. Pse ka ndollur kjo pse o zot, ajo goca e halles time super yll dhe vllai im gjithashtu, madje goca qe jane ngaterruar per vllain tim, o zot çfare duhet te bej mos ndoshta duhet tja them atyre qe e di, por do me quajn te çmendur, po ti them mamit nuk e di se cfar do me thoj ajo mua ndoshta dhe ajo do me quaj te cmendur, dua te ndaloj qe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *